Дата: 18.10.2021 12:34

Вітаємо футбольну команду ФК "Гоща АТО", яка здобула третє призове місце в Західному дивізіоні та достойно виступила у фінальній частині представницького чемпіонату Футбольної ліги учасників АТО.

Спасибі вам за те, що ви так гідно представляєте нашу Гощанську громаду. Ми пишаємося вами і для нас ви супер Герої! Завдяки вам тепер усі знають наскільки сильним є дух Гощанської громади.

Окрема подяка за підтримку футбольної команди та меценатство депутату Рівненської обласної ради Віктору Щербачуку.

Нагадаємо, що Кубок героі?в АТО 2021 це - регулярний чемпіонат України з футболу, який офіційно внесений в Єдиний календар спортивних заходів Міністерства молоді та спорту України на 2021 рік. На сьогодні ліга об’єднує у своїх лавах 98 команд, а це більше трьох тисяч учасників бойових, ветеранів АТО/ООС.

Цьогоріч саме ФК "Гоща АТО" стала єдиною селищною командою, який вдалося досягти таких високих результатів.