Є COVID-сертифікат - заходьте, немає - двері зачинено.

Дата: 25.10.2021 16:51

З 26 жовтня Гощанська громада входить в «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

Що на нас чекатиме?

Від завтра забороняється:

??Приймати відвідувачів у закладах харчування, окрім адресної доставки та замовлень на виніс.

??Діяльність закладів готельної сфери.

??Відвідування родиною та сторонніми особами установ і закладів соціального захисту.

??Робота спортзалів та фітнес-центрів.

??Проведення всіх масових заходів.

Важливо! Усі ці обмеження не діють за умови наявності у відвідувачів та робітників закладів негативного ПЛР-тесту (термін дії 72 години) та якщо 100% працівників закладів та відвідувачів матимуть зелений COVID-сертифікат.

Під час червоного рівня епідемічної небезпеки дозволена робота банків, АЗС, аптек, ветеринарних та усіх продовольчих магазинів (за умови повної вакцинації).

Громадський транспорт продовжує роботу в звичному режимі за умови дотримання перевезення кількості пасажирів не більше, як передбачено в реєстраційних документах транспортного засобу.

Щодо закладів освіти, то:

??Канікули для школярів тривають з 23 до 31 жовтня.

??Дитячі садочки продовжують свою роботу в звичному режимі за умови наявності сертифікатів вакцинації у персоналу закладу.

??Працюють й інші навчальні заклади, працівники яких отримали сертифікат про повний курс вакцинації від COVID-19.

Це вимушений крок для стримування поширення на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, щоб зберегти життя та здоров’я громадян.

Обмеження, які діють у червоній зоні базуються на рекомендаціях Міністерства охорони здоров'я України.

У випадку покращення показників (підвищення темпів вакцинації, зниження рівня захворювання, зниження рівня госпіталізації) обмеження червоної зони можуть бути скасовані.

Піклуйтеся про своїх рідних і про себе. Бережіть один одного! Надіємось, що "червона" зона карантину буде ненадовго. Нам усім потрібно бути вкрай відповідальними.

Фото із засідання комісії з питань техногенно-екологічної

безпеки та надзвичайних ситуацій Гощанської селищної ради.

Протоколи засідань комісії ТЕБ НС- https://hoshcha-rada.gov.ua/komisii-z-pitan-teb-ta-ns.../