В Гощанській громаді «червона зона». Чому?

Дата: 27.10.2021 09:49

Кількість госпіталізацій від COVID-19 в Гощанській громаді зростає. Ситуація у Гощанській багатопрофільній лікарні, яка зараз приймає хворих на коронавірус, близька до критичної. Адже вільних ліжок для пацієнтів практично не залишилося. А частина людей досі відмовляється від вакцинації.

На сьогоднішній день в лікарні перебуває 55 хворих, більшість з них у важкому стані. Відділення анестезіології та інтенсивної терапії постійно заповнене пацієнтами, що перебувають у важкому стані.

Колектив КНП «Гощанська БПЛ» та КНП «Гощанський центр ПМСД» закликає до вакцинації від COVID-19 всіх мешканців нашої громади, оскільки це один із найважливіших шляхів подолання пандемії.

Варто відзначити, що серед важко хворих у Гощанській багатопрофільній лікарні немає жодного вакцинованого пацієнта, а у 3-х вакцинованих захворювання перебігає у легкій формі без кисневої підтримки.

Протистояти поширенню COVID-19 реально, адже прості речі рятують життя: дотримуйтеся правил безпеки під час пандемії, вакцинуйтеся, бережіть себе і своїх близьких.

Пам’ятайте, ваша персональна відповідальність має великий вплив на глобальну ситуацію із пандемією.

Фото з мережі Інтернет.