«Вчинення повторних кримінальних правопорушень та їх наслідки».

Дата: 27.10.2021 15:32

Одна із основних функцій уповноваженого органу з питань пробації є соціально-виховна робота, із засудженими, звільненими від відбування покарання з випробуванням, а відсутність роботи та ведення антисоціального способу життя, в свою чергу є причинами вчинення повторних кримінальних правопорушень  підобліковими.

У зв`язку з чим, 27 жовтня  начальником Рівненського районного сектору №2 підполковником внутрішньої служби Сергієм Демченком для суб`єктів пробації, які перебувають на обліку в секторі було проведено лекцію на  тему «Вчинення повторних кримінальних правопорушень та їх наслідки». В ході проведеної лекції для підоблікових було розкрито поняття «кримінального правопорушення» та  було акцентовано особливу увагу суб`єктів пробації, що повторне вчинення кримінального правопорушення тягне за собою наслідки, які в подальшому розглядаються судом для винесення реальної міри покарання тобто позбавлення або обмеження волі на певний строк.

По закінченню суб’екти пробації мали можливість обмінятися думками, задати питання,  на які отримали кваліфіковані і вичерпні відповіді.