Коротко про головне: інформаційний дайджест Гощанської селищної ради.

Дата: 05.11.2021 15:47

Коротко про головне: інформаційний дайджест Гощанської селищної ради.

Карантин та дія «червоної зони»:

1 листопада засідання Комісії з питань техногенно-екологічної

безпеки та надзвичайних ситуацій Гощанської селищної ради під головуванням селищного голови Панчук Микола. Розтавлено акценти поведінки та взаємодії органу місцевого самоврядування, поліції, підприємців, Держпродспоживслужби, медицини, санепідемслужби, ДСНС .

Засідання профільних депутатських комісій:

2 листопада - з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, конфлікту  інтересів, етики та регламенту.

3 листопада - з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

4 листопада - з гуманітарних і соціальних питань.

4 листопада з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку.

4 листопада- з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Благоустрій:

3 листопада- озеленення Гощі: впорядкування клумб продовжується. Висаджено декоративні кущі та квіти небайдужими мешканцями громади.

3-4 листопада участь Гощанського селищного голови у роботі всеукраїнського форуму "Україна 30. Безпечна громада". На ньому обговорювався розвиток безпечного середовища, безпечної інфраструктури та цифрових сервісів для громадян. Деталі поїздки згодом.

4 листопада - заключна зустріч робочої групи Гощанської селищної ради у реалізації спільного проєкту МОП та ПРООН «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні». Фінальні напрацювання та пропозиції щодо імплементації до планувальних документів.

5 липня- 13 - те пленарне засідання Гощанської селищної ради восьмого скликання.