Відбулася 13 - та сесія Гощанської селищної ради.

Дата: 08.11.2021 15:35

Реконструкція системи опалення в Тучинській ЗОШ І-ІІІ ступенів, придбання вуличного спортивного комплексу для Андрусіївського НВК, зимове утримання доріг та ще низку важливих питань розглянуто та затверджено на черговій сесії селищної ради.

13- та сесія Гощанської селищної ради відбулася  5 листопада  під головуванням селищного голови  Миколи Панчука.

Засідання розпочалося із приємних моментів. Селищний голова та депутатський корпус привітали до Дня працівника соціальної сфери заступницю директора КЗ «Територіальний центр соціальних послуг» Світлану Павлюк та депутата селищної ради, завідувача відділення денного, тимчасового та стаціонарного перебування КЗ «Територіальний центр соціальних послуг» Ігоря Головчака.

На засіданні, депутати одноголосно затвердили положення про премію імені І.Ф.Шишка та внесення змін до рішення сесії Гощанської селищної ради від 12.02.2021 №98 «Про Програму профілактики правопорушень на 2021-2025 роки Гощанської селищної ради».

З метою недопущення заборгованості з виплати заробітних плат працівникам дошкільних та позашкільних навчальних закладів, закладів загальної середньої освіти та культури, а також з оплати енергоносіїв рішенням сесії були передбачені бюджетні асигнування.

В ході засідання депутати розглянули та прийняли рішення по 70 - ти клопотаннях підприємств, установ, організацій та зверненнях громадян по земельних питаннях.

Рішення селищної ради поіменного голосування будуть розміщені на офіційному веб-сайті https://hoshcha-rada.gov.ua/ Гощанської громади.