Центр пробації

Дата: 09.11.2021 10:58

9 листопада в приміщення Рівненського районного сектору №2 філії Державної установи « Центр пробації» у Рівненській області був запрошений начальник  Гощанського бюро правової допомоги Сергій Дубич, який задля підвищення рівня правової обізнаності суб’єктів пробації засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку в  секторі,  провів інформаційну лекцію.

Під час лекції начальник  бюро роз’яснив суб’єктам пробації такі важливі питання, як відновлення втрачених документів, що посвідчують особу; встановлення факту, що має юридичне значення, а також,  які права має особа під час затримання працівниками правоохоронних органів. Питання, що обговорювалися є важливими і необхідними для формування правослухняної поведінки суб`єктів пробації.

По завершенню заходу начальник  бюро відповів на запитання учасників   лекції, а також роздав присутнім інформаційні буклети про правову допомогу.