Вітаємо із професійним святом працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Дата: 09.11.2021 12:31

Культура - це сукупність матеріальних та духовних цінностей, творчої сили та здібностей, творення індивідуальності та самобутності людини, відчуття себе в суспільстві.

Культура - це душа нації. Крізь неї йде прогрес та розвиток. Культура здатна зцілювати, надихати та мотивувати, заспокоювати та підтримувати коли важко.

Наша громада надзвичайно багата культурою саме через людей творчих, натхненних та талановитих.

Сьогодні ми вітаємо із професійним святом працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Спасибі вам, що творите культуру громади, створюєте локальні бренди, продукуєте творчі та креативні ідеї.

Бажаємо вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проєктів. Міцного здоров'я, добра, благополуччя. Впевнені, що ваші найкращі проєкти ще попереду.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, на жаль, відзначити самовіддану працю представників галузі культури Гощанської громади особисто ми не можемо.

Тож, вітаємо грамотою Гощанської селищної ради:

• Юрія Калюха - керівника народної аматорської кіностудії «Азалія» КЗ «Гощанське об'єднання культури і дозвілля» Гощанської селищної ради.
  • Леоніда Сітовського - заслуженого працівник культури України, керівника народного аматорського хору «Чорнобривці» Гощанської селищної ради.
  • Олександра Малиновського - аматора народного мистецтва, учасника народного аматорського хору «Чорнобривці» КЗ «Гощанське об'єднання культури і дозвілля» Гощанської селищної ради.
  • Андрія Сінкевича - керівника народного аматорського вокально - інструментального ансамблю «Вінес» КЗ «Гощанська школа мистецтв» Гощанської селищної ради.