Проблему водопостачання питної води в с. Липки вирішено та завершено усі необхідні для цього ремонтні роботи.

Дата: 09.11.2021 14:54

Процес вирішення проблеми із водопостачанням с. Липки: від комунікації до ремонту.
Протягом двох останніх місяців в селі Липки Гощанської територіальної громади було відсутнє водопостачання. Насос, розміщений на глибині 50 метрів під землею, вийшов із ладу від того, що рівень підводних вод пішов на зниження.
Аби з’ясувати причину частої технічної несправності глибинного насоса насамперед було проведено геологічні дослідження стану свердловини. У результаті було встановлено недостатній рівень води для повноцінного функціонування насоса. Аби мати питомий дебіт (кількість рідини, яка проходить за одиницю часу) і насос працював справно, свердловину необхідно було заглибити.
Відповідно й сам насос необхідно було замінити на новий.
Час на вирішення даної проблематики був витрачений на пошуки остаточної причини відсутності води й відповідно затвердження плану дій, комунікацію та підтримку постійного зв’язку між старостинським округом та партнерами; підготовку необхідної документації та пошуки фінансування. Відповідальні за дані процеси були староста Микола Волкошовець та начальник відділу взаємодії із сільськими громадами, громадськими організаціями та засобами масової інформації Гощанської селищної ради Людмила Козачук.
Наразі,  проблему водопостачання питної води в с. Липки вирішено та завершено усі необхідні для цього ремонтні роботи.
Кошти на придбання нового італійського насоса для свердловини було виділено за сприяння народного депутата України Олександра Салійчука. Оплату інженерно-геологічних робіт забезпечив місцевий інвестор та сталий партнер Гощанської селищної ради ТОВ «Акріс-Агро».
Якісна питна вода та водопостачання є одним із пріоритетних напрямків діяльності Гощанської селищної ради. Тому над вирішенням таких проблем акумулюється максимально взаємодії та співпраці.
Велике спасибі мешканцям села Липки за проявлене терпіння та розуміння.