Оголошення про громадські слухання

Дата: 15.11.2021 11:05

З метою врахування громадських інтересів Гощанська Селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення проєкту Детального плану території земельної ділянки з кадастровим номером: 5621282300:01:001:0204 та прилеглими до неї територіями в межах с. Дуліби на території Гощанської селищної ради (Далі – Детальний план). Детальний план розроблено на виконання рішення Гощанської селищної ради від 08 квітня 2021 року №379.

З матеріалами проекту Детального плану можна ознайомитись в приміщенні Гощанської селищної ради за  адресою: вул. Застав’я, 22, смт Гоща, Рівненська обл., 35400, у відділі архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та будівництва Гощанської селищної ради, понеділок, п’ятниця з 9:00 до 13:00 та на сайті: https://hoshcha-rada.gov.ua/

Пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються до 15 грудня 2021 року письмово в приміщенні Гощанської селищної ради або на e-mail: goshcha@ukr.net Посадова особа відповідальна за збір пропозицій Семенюк Наталія Вікторівна.

Громадські слухання Детального плану відбудуться в приміщенні Гощанської селищної ради 26 листопада о 14:00 год.