Коротко про головне: інформаційний дайджест Гощанської селищної ради.

Дата: 19.11.2021 15:10

16 листопада:

• комісія з питань захисту прав дитини при Гощанській селищній раді. Розглянуто та прийнято відповідні рішення по 13- ти питаннях, що стосуються забезпечення прав та найкращих інтересів дітей: доцільність/ недоцільність позбавлення батьківських прав, цілодобове перебування в спеціалізованих закладах, робота з особами з числа неповнолітніх Гощанської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості;

• тристороння зустріч на базі Гощанського міжшкільного навчально-виробничого комбіната. Напрацювали найкращі моделі реорганізації закладу, який повинен працювати й відповідати сучасним потребам дітей.

17 листопада - Кординаційна нарада при Рівненській обласній державній адміністрації за участі секретаря Гощанської селищної ради Дмитра Ткачука.

18 листопада - Всеукраїнський фермерський онлайн форум «Актуальні напрями державної підтримки агросектору», приурочений Дню працівників сільського господарства. Обговорювалась:

- фінансова підтримка АПК шляхом здешевлення кредитів;

- фінансова підтримка розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства;

- фінансова підтримка розвитку фермерських господарств на 2022 рік.

Організатори Форуму: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнський Конгрес Фермерів та Всеукраїнська асоціація громад.

19 листопада:

• презентація проєкту «Дівчата цифрової епохи програми «Мріємо та діємо» проєкт реалізовуватиметься на базі Гощанський центр позашкільної освіти для дівчат із сіл громади. Їх навчатимуть лідерства, командній роботі, основам комп’ютерної та медіаграмотності;

• Начальник відділу взаємодії із сільськими громадами, громадськими організаціями та засобами масової інформації Людмила Козачук взяла участь у навчальній програмі «Академія жіночого лідерства». Проєкт спрямований на збільшення участі жінок у громадському та політичному житті та розвиток потенціалу жінок - лідерок.