Гощанська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення

Дата: 24.11.2021 12:35

З метою врахування громадських інтересів Гощанська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення проєкту Детальний план території для реконструкції АЗС № 17/002 з влаштуванням АГЗП за адресою: смт Гоща вул. Рівненська, 80 (за межами населеного пункту) (Далі – Детальний план). Детальний план розроблено на виконання голови Гощанської РДА  від 22 грудня 2018 року №808.

З матеріалами проекту Детального плану можна ознайомитись в приміщенні Гощанської селищної ради за  адресою: вул. Застав’я, 22, смт Гоща, Рівненська обл., 35400, у відділі архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та будівництва Гощанської селищної ради, понеділок, п’ятниця з 9:00 до 13:00 та на сайті: https://hoshcha-rada.gov.ua/

Пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються до 25 грудня 2021 року письмово в приміщенні Гощанської селищної ради або на e-mail: goshcha@ukr.net Посадова особа відповідальна за збір пропозицій Семенюк Наталія Вікторівна.

Громадські слухання Детального плану відбудуться в приміщенні Гощанської селищної ради 13 грудня о 14:00 год.