Про результати громадського обговорення

Дата: 26.11.2021 14:29

Довідка про результати громадського обговорення у процесі здійснення стратегічної екологічної оцінки проєкту детального плану території, обмеженої вулицями Рівненська, Князів ОстрозькихСоборнаПромислова в смт Гоща Рівненської області

Відповідно до ст. 2 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» (далі - Закон) розроблено Звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту містобудівної документації Детального плану території, обмеженої вулицями Рівненська, Князів ОстрозькихСоборна, Промислова в смт Гоща Рівненської області (далі – Детальний план території).

Згідно з чинним законодавством Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Детальний план території була оприлюднена на офіційному веб-сайті Гощанської селищної ради від 11.06.2021 року: http://hoshcha-rada.gov.ua/news/Повідомлення про початок збору зауважень та пропозицій від громадськості Гощанської селищної ради до ДПТ були опубліковані у газеті «Рідний край», випуск від 11.06.2021 № 23.

Звернень, зауважень та пропозицій від громадськості протягом (15 календарних днів) громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки не надходило.

Заяву Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування було надіслано органам виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища та реалізують державну політику у сфері охорони здоров’я. Від Департаменту екології та природних ресурсів Рівненської ОДА від 15.06.2021 №1717/04/1.3-02/21 та Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я Рівненської ОДА від 08.07.2021 №1/721/21 були отримані пропозицій щодо обсягу стратегічної екологічної оцінки, які враховані під час здійснення СЕО та підготовки звіту.

Проєкт Детального плану території, звіт СЕО та повідомлення про їх оприлюднення було розміщено на офіційному веб-сайті Гощанської селищної ради від 30.09.2021 та інформаційне повідомлення надруковано в газеті «Рідний край» випуск від 01 жовтня 2021 року № 14.

Звернень, зауважень та пропозицій від громадськості протягом 30 календарних днів не отримано.

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів на місцевому рівні».

Для проєкту Детального плану території було проведено громадські слухання 29 січня 2021 року за адресою смт Гоща, вул. Застав’я, 22 об 11 год.

Відповідно до ст. 12 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку» для Звіту СЕО до проєкту Детального плану території додатково громадські слухання не проводились.

Від Департаменту екології та природних ресурсів Рівненської ОДА від 28.10.2021 №2990/04/1.3-03/21 та Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я Рівненської ОДА від 09.11.2021 №1/2086/21 були отримані зауваження та пропозицій до Звіту СЕО ДДП. Були проведені консультації, враховані зауваження, прийняті до уваги пропозиції. Довідки про консультації прикладені в розділі Додатки Звіту СЕО.