Дайджест Гощанської селищної ради

Дата: 26.11.2021 15:38

Коротко про головне: інформаційний дайджест Гощанської селищної ради.

23 листопада:

-секретар Гощанської селищної ради Дмитро Ткачук взяв участь в семінарі-нараді в рамках реалізації проєкту «Забезпечення безпеки населення в територіальних громадах Рівненської області шляхом розвитку існуючих та утворення нових місцевих (добровільних) пожежних команд та створення інтерактивного класу пожежної безпеки».

24 листопада:

-розпочалася кампанія із підготовки до зимового періоду, зокрема щодо утримання та обслуговування доріг. Налаштовується робота гарячої лінії, проведення тендерних закупівель та інвентаризація наявного матеріально - технічного оснащення;

-прийнято участь у підсумковій міжнародній конференції проєкту ПРООН та МОП «Розширення економічних можливостей жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні;

-фокус група спеціалістів культури провела зустріч щодо плану заходів до новорічно-різдвяних свят (по секрету скажемо, що це буде фантастично);

-відбулося засідання освітньої конкурсної комісії щодо заміщення вакантних посад директорів шкіл.

26 листопада:

-онлайн захід до Дня пам’яті жертв голодомору «Вогонь скорботи в серці навіки» ( підготовлений Гощанський центр позашкільної освіти);

-Головне управління Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області завершили планову перевірку служби у справах дітей Гощанської селищної ради з питань дотримання вимог законодавства.

Перевірка тривала 4 робочі дні;

-громадське слухання проєкту Детального плану території земельної ділянки в межах с. Дуліби на території Гощанської селищної ради. Детальний план розроблено на виконання рішення Гощанської селищної ради від 08 квітня 2021 року №379.