Гощанська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення

Дата: 30.11.2021 09:24

З метою врахування громадських інтересів Гощанська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення проєкту «Детальний план території  обмежений вулицями Незалежності, Першотравнева, Садова, Валевських в смт Гоща Рівненської області» (Далі – Детальний план). Детальний план розроблено на виконання рішення Гощанської селищної ради від 13 серпня 2018 року №1031.

Даний проект розроблений з метою:

·    оптимальне розміщення та функціонування об’єктів громадської та житлової забудови;

·    визначення параметрів і вимог до формування забудови на даній території;

·    визначення містобудівних умов та обмежень забудови;

З матеріалами проєкту Детального плану можна ознайомитись в приміщенні Гощанської селищної ради за  адресою: вул. Застав’я, 22, смт Гоща, Рівненська обл., 35400, у відділі архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та будівництва Гощанської селищної ради, понеділок, п’ятниця з 9:00 до 13:00 та на сайті: https://hoshcha-rada.gov.ua/ у розділі: «Містобудівна документація на розгляд архітектурно-містобудівної ради та для громадського обговорення».

Замовник містобудівної документації – виконавчий  комітет Гощанської селищної ради.

Розробник містобудівної документації - ФОП Назаренко Катерина Юріївна.

Пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються до 30 грудня 2021 року письмово в приміщенні Гощанської селищної ради або на e-mail: goshcha@ukr.net Посадова особа відповідальна за збір пропозицій Семенюк Наталія Вікторівна.

Громадські слухання Детального плану відбудуться в приміщенні Гощанської селищної ради 15 грудня о 14:00 год.