ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГОЩАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 30.11.2021 15:29

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Гощанської селищної ради під головуванням селищного голови Панчук Микола.

Засідання розпочалося із приємних моментів. Селищний голова привітав Валерій Скоцик із отриманням відзнаки Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський» (нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» нагороджуються наукові, науково-педагогічні і педагогічні працівники, а також інші особи за значний особистий внесок у розвиток загальної середньої освіти, які досягли визначних успіхів у навчанні та вихованні підростаючого покоління, науковому та навчально-методичному забезпеченні загальної середньої освіти, підготовці висококваліфікованих педагогічних кадрів, створенні високоякісних підручників і навчальних посібників для середніх загальноосвітніх навчально-виховних закладів).

Затим, члени виконкому перейшли до розгляду питань порядку денного:

•Про утворення архітектурно-містобудівної ради при відділі архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та будівництва Гощанської селищної ради.

•Про Порядок встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Гощанської територіальної громади.

•Про внесення змін до Номенклатури справ на 2021 рік відділу архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та будівництва, затвердженою додатком до рішення виконавчого комітету від 03.08.2021 №107.

•Про створення Координаційної ради з питань охорони історико-культурної спадщини та краєзнавства Гощанської селищної ради.

•Про затвердження плану заходів щодо створення безбар’єрного простору в Гощанській територіальній громаді на 2021-2022 роки.

•Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Гощанської селищної ради на грудень 2021 року.

За розглядом заяв громадян на присвоєння поштової адреси, про надання дозволу на видалення сухостійних та аварійних дерев, про подання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» були також прийняті відповідні рішення.

Після виступів у різному щодо розчищення доріг в зимовий період, заключення договорів на вивезення твердих побутових відходів, селищний голова Микола Панчук повідомив, що всі питання порядку денного розглянуто та оголосив про закриття засідання виконкому.

Прийняті рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті селищної ради за посиланням https://hoshcha-rada.gov.ua//

Маски знято для фото.