Привітали з ювілеєм лікаря-хірурга.

Дата: 01.12.2021 13:59

Цінний подарунок Рівненської обласної ради - годинник - вручили лікарю-хірургу хірургічного відділення комунального некомерційного підприємства «Гощанська багатопрофільна лікарня» Гощанської селищної ради Василю Заболотному з нагоди 70 – річчя від Дня народження.

З Василем Івановичем особисто зустрівся селищний голова Панчук Микола та подякував за багаторічну сумлінну працю, виский професіоналізм, вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я Рівненщини, кваліфіковану медичну допомогу населенню.

Василь Заболотний у 1976 році закінчив Тернопільській державний медичний інститут та отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Лікувальна справа" і здобув кваліфікацію лікаря.

Однорічну інтернатуру по хірургії пройшов в Рівненській міській лікарні.

У 1977 році зарахований на посаду лікаря хірурга Гощанської ЦРЛ, а вже через рік був переведений на посаду завідуючого хірургічним відділенням Гощанської ЦРЛ.

Василь Іванович неодноразово обирався депутатом районної та селищної рад а також був депутатом Рівненської обласної ради.

Постійно удосконалює свій професійний рівень та кваліфікацію. Освоює сучасні методи дослідження та лікування хірургічних хворих. Приклав багато зусиль по запровадженню нових методик діагностики і лікування хворих.

З нагоди ювілею, вітаємо іменинника з 70-річчям, бажаємо йому міцного здоров’я, творчої та плідної праці, великого людського щастя, сімейного благополуччя, довгих років активного життя, а також здйснення всіх надій і планів.