Коротко про головне: інформаційний дайджест Гощанської селищної ради.

Дата: 03.12.2021 14:53

29 листопада:

- нарада при селищному голові Миколі Панчуку з його заступниками та старостами сіл. Обговорили основні проблемні питання: розчищення доріг в зимовий період, заключення договорів на вивезення твердих побутових відходів, ремонт доріг;

- сесія по удосконаленню та внесення змін до Інструкції з діловодства. Обговорили впровадження інструкції з діловодства в селищній раді працівникам та керівникам структурних підрозділів селищної ради;

- головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування, житлово - комунального господарства та будівництва селищної ради Оксана Чучман взяла участь в роботі  Другого регіонального форуму ОСББ. Захід відбувається з метою обміну досвідом впровадження енергоефективності та енергозбереження в багатоквартирних будинках.

1 грудня:

- мозковий штурм по напрацюванні ідей та підготовці проєктів Обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад;

- конкурс на заміщення вакантної посади директора Тучинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. За результатами конкурсного відбору було визнано переможцем на заміщення вакантної посади директора Тучинської ЗОШ - Галина Переходько.

2 грудня:

- презентація другого етапу проєкту «Від екологічної свідомості до екологічної дії» в Рівненській обласній адміністрації;

- Начальник відділу взаємодії із сільськими громадами, громадськими організаціями та засобами масової інформації Людмила Козачук та головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування, житлово - комунального господарства та будівництва селищної ради Оксаною Чучман з робочим візитом відвідали село Микулин.

Під час візиту поспілкувалися з громадою населеного пункту, обговорили проблемні питання сільської території, з якими звертаються до старости мешканці. Людмила Козачук розповіла про пророблену роботу в селі Микулин та запевнила що селищна рада не стоїть осторонь проблем округу.

- військово - патріотичне виховання молоді на базі Острозького військового ліцею у м.Острог.

-Протягом усього тижня спеціалісти Гощанської селищної ради працювали в селах Майків, Глибочок, Жаврів та Русивель, де було перекрито рух для великогабаритного транспорту.