«СТЕЖКАМИ ПАМ'ЯТІ»

Дата: 10.12.2021 10:31

9 грудня до Гощанської громади завітали представники Центру політики пам’яті ГО «Мнемоніка» - Максим Гон та Наталія Івчик.

За підтримки відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Гощанської селищної ради та Гощанський центр позашкільної освіти вчителям, місцевим краєзнавцям та учням місцевих шкіл було презентовано проєкт за назвою «СТЕЖКАМИ ПАМ'ЯТІ».

Це дворічний проєкт Центру політики пам'яті «МНЕМОНІКА» та партнерок Інша Освіта / Insha Osvita і Centropa. В рамках проєкту представники «Мнемоніки» прагнуть актуалізувати пам'ять Другої світової війни на Волині крізь досвід (не)помічених публічною історією учасників подій: військовополонених, євреїв, ромів, волинських чехів, польських громад, остарбайтерів, психічнохворих пацієнтів та жінок. А також представити громадськості невідомі / маловідомі приклади порятунку жертв нацизму та міжнаціонального конфлікту на Волині в роки Другої світової війни.

Основною метою діяльності ГО є наукові студії меморіальної політики та публічної історії, пошук, розробка і сприяння впровадженню їх оптимальних демократичних моделей у сферу політики пам’яті України.

Детальніше про проєкт Ви можете дізнатись на сайті за посиланням: https://mnemonika.org.ua/memorypaths