Відбулося засідання 14-ї сесії селищної ради восьмого скликання.

Дата: 13.12.2021 12:56

10 грудня під головуванням селищного голови Панчук Микола відбулася 14 - та сесія Гощанської селищної ради.

Засідання розпочалося із приємних моментів. Селищний голова привітав до Дня місцевого самоврядування депутатів селищної ради Андрія Бабінця та Івана Федоркова.

Потому депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Згідно з Програмою підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків /ОСББ/ у смт Гоща на 2021 рік, депутати підтримали виділення коштів на ремонт житлових будинків, в сумі 300,0 тис. грн для ЖБК «Надія» та ОСББ «Наш Дім 43А».

Під час сесії депутати одноголосно підтримали вступ до Вссеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» та програму військово - патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2022 - 2024 роки.

З метою активізації участі молоді у соціальному, культурному та громадському житті Гощанської територіальної громади, формування її активної суспільно-відповідальної позиції, залучення молоді до вирішення проблем територіальної громади, депутати одноголосно підтримали рішення « Про створення Молодіжної ради Гощанської селищної ради та затвердження Положення».

В ході засідання депутати розглянули та прийняли рішення по 115 - ти клопотаннях підприємств, установ, організацій та зверненнях громадян по земельних питаннях.

У Різному депутати говорили про виділення земельної ділянки в селі Пустомити під випасання худоби, реформування «Укрпошти», розпаювання земель Державного підприємства «Дослідне господарство «Тучинське», розроблення генерального плану забудови смт Гоща та оформлення права користування земельною ділянкою (пай).

Дякуємо депутатському корпусу Гощанської селищної ради за злагоджену роботу у прийнятті важливих для територіальної громади рішень.

Рішення селищної ради поіменного голосування будуть розміщені на офіційному веб-сайті https://hoshcha-rada.gov.ua/ Гощанської громади.

Трансляцію сесії ви можете переглянути на сторінці газети Рідний край.