День святого Миколая у Тучинській спеціальній школі І-ІІ ступенів.

Дата: 17.12.2021 12:14

День святого Миколая усі діти чекають з великим нетерпінням, адже це свято завжди проходить весело, яскраво і обов’язково з подарунками.

Не винятково пройшов цей день і у Тучинській спеціальній школі І-ІІ ступенів, куди завітала начальниця відділу взаємодії із сільськими громадами, громадськими організаціями та засобами масової інформації Людмила Козачук.

Людмила Євстафіївна привітала від Гощанської селищної ради вихованців та колектив закладу зі святом, подякувала учителям та вихователям за їхню нелегку щоденну працю, побажала, щоб діти виросли здоровими, чемними щоб найзаповітніші мрії збувалися.

В Тучинській школі-інтернаті навчаються 220 дітей з різних куточків Рівненської області, яких доля привела до цього закладу різними стежками. Багато з них обділені батьківським піклуванням, але повсякденна турбота вчителів та вихователів створюють саме ту сприятливу атмосферу та затишок, які дають можливість іти до обраної мети, знайти своє місце у житті.

Під час заходу звучали гарні привітання та побажання, лунали пісні для усіх присутніх, а завершилося свято спільною колядкою.

По закінченню заходу діти отримали подарунки від Святого Миколая та шановних гостей, які завітали до закладу.