ПРОСИМО ДОТРИМУВАТИСЬ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ БІЛЯ ДОМОВОЛОДІНЬ

Дата: 17.12.2021 13:58

Шановні мешканці Гощанської територіальної громади!
Шановні керівники підприємств, організацій, установ Гощанської громади, підприємці та мешканці Гощі!

Звертаємось до вас із проханням обрізати біля своїх садиб та дворів гілля дерев, які виступають за межі огорожі на проїжджу частину. Це призводить не тільки до засмічення доріг, а й перешкоджає руху транспорту, особливо коли йде мова про проїзд пожежної машини та швидкої допомоги.
Правилами благоустрою Гощанської територіальної громади забороняється загромаджувати проїзні частини вулиць, тротуари, придорожні зелені смуги.
Крім того, враховуючи зміну погодних умов, початок снігопадів, просимо вжити вичерпних заходів щодо розчищення прилеглих до ваших об’єктів (домоволодінь) територій від снігу та протиожеледних заходів.
Особливу увагу просимо звернути на місця постійного пересування людей: тротуари, проїзди та пішохідні доріжки, а також сходи та пандуси, які мають бути обладнані в цей період проти слизьким покриттям.
Дякуємо за повагу та розуміння!