Коротко про головне: інформаційний дайджест Гощанської селищної ради.

Дата: 17.12.2021 14:38

13 грудня:

- громадські слухання, на яких відбулось обговорення проекту Детального плану території для реконструкції АЗС з влаштуванням автомобільного газозаправного пункту за адресою: смт Гоща вул. Рівненська, 80;

- урочисті заходи до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Заступниця селищного голови Олена Ткачук привітала присутніх зі святом та нагородила кращих у своїй професії грамотами Гощанської селищної ради. З нагоди професійного свята був організований святковий концерт, який пройшов у надзвичайно теплій, дружній, веселій атмосфері.

14 грудня - фокус група спеціалістів культури провела зустріч щодо плану заходів до новорічно-різдвяних свят. Було обговорено питання забезпечення святкового оформлення центру селища, проведення робіт з монтажу та встановлення новорічної ялинки на площі Героїв Майдану;

15 грудня:

• громадські слухання проекту «Детальний план території обмежений вулицями Незалежності, Першотравнева, Садова, Валевських в смт Гоща Рівненської області» .
  • Даний проект розроблений з метою:

·оптимального розміщення та функціонування об’єктів громадської та житлової забудови;

·визначення параметрів і вимог до формування забудови на даній території;

·визначення містобудівних умов та обмежень забудови;

•  Координаційно-консультативна рада з питань місцевого самоврядування при голові Рівненської районної ради Василя Тимощука, за участі заступниці селищного голови Олени Ткачук. На заході обговорили: соціальний захист учасників АТО /ООС та членів їх сімей, шляхи взаємодії податкової служби та територіальних громад, завдання територіальної оборони.

16 грудня:

• засідання робочої групи з питань формування місцевого бюджету на 2022-ий рік.

17 грудня - робоча зустріч зі спеціалістами ТОВ «Інтекресі Бейз» щодо можливості впровадження корпоративної системи електронного документообігу Megapolis.DocNet. Програма дозволяє автоматизувати діловодство, відстежувати переміщення документів всередині організації, контролювати виконання доручень тощо.