ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГОЩАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 22.12.2021 09:34

Проєкт рішення про бюджет Гощанської селищної територіальної громади на 2022 рік став головним питанням порядку денного засідання виконавчого комітету селищної ради сьогодні, 21 грудня.

На черговому засіданні виконавчого комітету під головуванням селищного голови Миколи Панчука, члени виконкому заслухали інформацію начальника фінансового управління Юрія Ястремського «Про схвалення проєкту бюджету Гощанської селищної територіальної громади на 2022 рік» та рекомендували подати його на розгляд чергової сесії селищної ради.

Окрім того, на виконкомі розглянули низку й інших важливих питань. Зокрема, затвердили положення про опорний навчальний заклад з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності на базі Гощанського ліцею та надання безкоштовно дров та матеріалів відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Гощанської селищної ради.

Продовжуючи розгляд питань порядку денного, було затверджено план роботи виконавчого комітету Гощанської селищної ради на І квартал 2022 року та проєкт рішення про затвердження доповнень до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території смт Гоща.

У Різному говорили про несвоєчасне посипання доріг ТОВ «Меридіан» протиожеледною сумішшю, ремонт моста у селі Липки та встановлення заборонних дорожніх знаків на даній ділянці, захисту бездомних громадян.