Футбольному клубу «СОКІЛ» (Садове) 50!

Дата: 22.12.2021 09:36

Вітаємо ветеранів, тренерський та керівний склад футбольного клубу, людей, які протягом багатьох років вкладали свої сили і душу у розвиток, матеріально й фінансово підтримували клуб у досягненні цілей та висот. Протягом 50 років клуб приносив радість своїм вболівальникам. І за всю свою 50-річну ходу у змаганнях на полях Рівненської області команда довела свій успіх. Результат цього року - ІІ місце в першій лізі Чемпіонату Рівненщини 2021.

Урочисте святкування 50 років футбольному клубу «СОКІЛ» (Садове) відбулося 16 грудня. Серед запрошених були відомі футболісти. Олег Блохін, Олександр Заваров та Олег Саленко прибули спеціально зі столиці зі своїми найбільш вагомими трофеями - «Золотою бутсою» найкращого бомбардира Чемпіонату світу та «Золотим м’ячем» найкращого гравця Європи. Свої відеопривітання надіслали також такі спортивні знаменитості, як Ігор Бєланов, Віктор Леоненко, Олександр Алієв.

Діючим гравцям ФК «СОКІЛ» індивідуальні відзнаки вручив Олександр Заваров – їх, зокрема, отримали Богдан Новак, Володимир Хомончак, Олександр Овсійчук, Дмитро Серховець, Анатолій Пархомчук, Вадим Лозян, Олександр Марченко, Юрій Балаушко, Олександр Малиновський, Володимир Гайдук, Вадим Жак. З-поміж ветеранського складу особистими нагородами з рук Олега Саленка були відзначені Василь Іванов, Іван Голяр, Василь та Олександр Гайдуки, Віктор Семенюк, Микола Любчик, Павло Стихун.

Висловлюємо щиру подяку президенту ФК «Сокіл», вихідцю із села Садове, Івану Іванову, який не просто підтримує клуб, а й допомагає зміцнювати спортивну політику громади та є головним творцем історії ФК «Сокіл». Спасибі за щирість та відданість футболу.

Ветеранам клубу ми дякуємо за славетну історію команди. Нехай ваш приклад буде взірцем для молоді.

Бажаємо ФК «СОКІЛ» подальшої блискучої кар’єри, натхнення, згуртованого прагнення до перемоги, прихильності спортивної фортуни, достойних суперників та відданих вболівальників.

А ми в свою чергу мріємо, що в селі Садове буде спортивний комплекс, аби молоде покоління завжди було сильним духом.