Зустріч з місцевим активом села Красносілля була конструктивною

Дата: 23.12.2021 09:47

Живе спілкування з людьми є невід’ємною складовою в роботі громади, що дає змогу об’єктивно ознаи?омитись з проблемами та окреслити шляхи і?х вирішення. Днями, відбулася зустріч селищного голови Панчук Микола з місцевим активом села Красносілля щодо проблемних питань та перспектив розвитку села. Зустріч відбулася у форматі «питання - відповіді».

Людеи? цікавило: питання ремонту доріг, відсутності дитячого садочку, аваріи?нии? стан клубноі? установи та школи.

Ще одним питанням, яке порушували мешканці села Красносілля стосувалося забезпечення транспортним сполучення. Адже, як скаржились місцеві мешканці, вони не можуть доі?хати в центр населеного пункту. Також висловили незадоволення роботою ФАПу та аваріи?ності електромереж.

Молодь яка була присутня озвучила основні проблеми, які і?х турбують, зокрема, маи?же повністю відсутнє культурне дозвілля.

Вислухавши мешканців села, Микола Панчук надав вичерпну відповідь на деякі порушені питання. Ті, що потребують подальшого опрацювання, взяті на контроль, дані доручення відповідним службам, встановлені терміни виконання.

Наприкінці зустрічі, селищнии? голова наголосив місцевим мешканцям про дотримання Правил благоустрою в населених пунктах та заключення договорів із вивезення відходів.