Відкритий чемпіонат Рівненщини зі змішаних єдиноборств ММА відбувся в Гощі

Дата: 29.12.2021 08:21

Новорічний Відкритий чемпіонат Рівненщини зі змішаних єдиноборств ММА – традиційно проводиться у Гощі після святого Миколая вже вчетверте.

«Відчуваю тривогу, переживання, щоб все вийшло гарно, щоб всі були задоволені, особливо діти, адже все робиться для них», - говорить Богдан Романович, тренер - викладач Гощанської ДЮСШ.

«Традиційно відзначаються найкращі спортсмени нагородами та подарунками, адже є багато перемог на Всеукраїнському та Міжнародному рівнях. Діти виходять на килим, віддавши багато сил в спортивному залі. Вони переборюють страх та лінь. І я відчуваю велику гордість за кожного з них. Сьогодні бажаю усім чесної, безкомпромісної боротьби. При перемозі не задирати ніс, а при поразці - не опускати його. Найголовніше без травм. Нехай наше спортивне дійство вдасться», - зазначив Богдан Романович.

Захід відвідав селищний голова Панчук Микола та відзначив кращих спортсменів Гощанщини пам'ятними грамотами та подарунками за високі спортивні досягнення та представлення громади на чемпіонаті України з козацького двобою, Всеукраїнському турнірі «Кубок Причорномор'я» та «Кубок Любарта», чемпіонаті Рівненської області з тхеквандо ВТФ та змішаних єдиноборств:

• Станіслава Богуша;

• Олександра Бондарця;

• Данила Ткаченка;

• Олександра Білощука;

• Ярослава Царя.

Грамотою селищної ради було відзначено тренера-викладача Гощанської ДЮСШ Богдана Романовича за високий рівень здобутків юних спортсменів та розвиток спортивного потенціалу Гощанської територіальної громади. А пізніше Богдан Юрійович вручив подяку й селищному голові Миколі Миколайовичу – за віру та підтримку спорту й молоді.

Турнір відбувся за підтримки селищного голови Микола Панчука та народного депутата України Олександра Салійчука.

Вітаємо переможців та зичимо подальших успіхів на терені цього національного виду спорту!