У селищі Гоща відкрили сучасний «Клієнтський простір 104.ua»

Дата: 29.12.2021 08:23

Напередодні новорічно-різдвяних свят у селищі Гоща відкрили сучасний «Клієнтський простір 104.ua» для споживачів природного газу.

Відтепер клієнти АТ "Рівнегаз" Гощанської територіальної громади можуть отримати необхідні послуги та консультації з розподілу газу та його постачання у зручному сучасному центрі.

"104.ua Клієнтський простір" облаштований у форматі відкритого простору - "Оpen space", має зручне зонування, обладнаний сучасною комп’ютерною технікою. Споживачі зможуть отримати тут не тільки консультації щодо стану особового рахунку, звірки показань лічильників, а замовити послуги та товари, зокрема:

• технічне обслуговування внутрішніх газових мереж та приладів;
  • підключення до газових мереж; розробку проєктної та технічної документації;
  • приєднання до газових мереж;
  • реконструкцію систем газопостачання, заміну газового обладнання.

За клієнтом буде закріплено персонального менеджера, який контролюватиме надання послуги на кожному етапі, від індивідуального підбору газового обладнання до виконання замовлених робіт під ключ.

Через центр обслуговування клієнтів можна також придбати сертифіковані котли різних марок, смартмодеми, сигналізатори та ін. газове обладнання.

Новий центр "104.ua Клієнтський простір" знаходиться за адресою: смт Гоща, вул. Східна,3 (поблизу "Центру надання адміністративних послуг" Гощанської селищної ради). Графік роботи із 8.00 до 17.00 години.

Вдалого старту та приємної співпраці із клієнтами!