Урочисте привітання багатодітної матері з державною відзнакою — Почесним званням України «Мати-героїня»

Дата: 29.12.2021 15:39

Шанування матері - один з найсвятіших обов’язків людини і неоплатних боргів дітей. А ще людство і держава здавна шанують матерів, які народили, виростили і виховали п’ятеро та більше дітей. І серед високих державних відзнак найпочеснішою нагородою є звання «Мати-героїня».

Минуло тижня під час чергової сесії Гощанської селищної ради, селищний голова Микола Панчук та секретар селищної ради Дмитро Ткачук привітали із присвоєнням почесного звання «Мати-героїня» багатодітних мам, які свідомо обрали непростий шлях.

Селищний голова Панчук Микола подякував присутнім жінкам за материнський подвиг та побажав міцного здоров'я, благополуччя, родинного тепла та радості від дітей і онуків.

Відповідно до Указу Президента України «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» за материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, державні нагороди та посвідчення «Мати-героїня» урочисто вручено двом багатодітним матерям Гощанької громади:

-Тетяні Бабюк - матері п'яти дітей, жительці села Майків.

-Світлані Одейчук - матері шести дітей, жительці села Вовкошів.

Для «Матерів-героїнь» державна нагорода - це не лише визнання, але й матеріальна допомога та пільги для сім’ї і дітей. Багатодітні родини - це надзвичайна гордість для України.

Щиро бажаємо матерям та їхнім родинам добробуту, душевного тепла та радості! Хай виростають ваші діти щасливими, вдячними, гідними людьми та ніколи не забувають своїх люблячих батьків!