Дитячі посмішки, блиск очей та теплі привітання - в День Святого Миколая для дітей нашої громади відбулося справжнє свято - казкова містерія!

Дата: 19.12.2021 15:42

19 грудня в Гощанському парку вперше запрацювала резиденція Святого Миколая. Дітлахи поринули у святкування, насолоджуючись особливою атмосферою спілкування з Миколаєм. Малята віршували, фотографувалися, співали пісеньки та пританцьовували, а взамін отримували солодощі.

Діти залюбки брали участь у майстер-класах виготовляли  ангеликів, різдвяних віночків та клеїли з паперу об'ємні ялинки, розфарбовували новорічні картинки.

Від такого насиченого святкового дня дітлахи випромінювали щиру радість і  задоволення.

Дякуємо Гощанському об’єднанню культури і дозвілля за організації цього дійства, а за смаколики народному депутату України Роману Іванісову!