Вітання селищного голови Миколи Панчука з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дата: 01.01.2022 11:09

Шановні мешканці Гощанської громади! Дорогі земляки!

Вітаю вас із найбільш довгоочікуваними і світлими святами - Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також народження нового часу, нових надій і сподівань.

Висловлюю вдячність усім, хто трудився для розвитку нашої громади в культурних, освітніх, медичних закладах, соціальній та економічній сферах, у комунальному господарстві. Окрема подяка бізнесу за інвестиції та підтримку. Усім, хто допомагав творити нову історію громади, хто не боявся змін і рухався вперед задля кращого сьогодення та майбутнього.

Новий рік і Різдво Христове - традиційно родинні свята. Тож проведіть їх у сімейному колі, разом із найближчими для вас людьми. Нехай вони стануть початком нового успішного року, який буде для нас щедрим на добрі справи та здобутки.

Нехай рік прийдешній і різдвяні свята принесуть всім мир і спокій, злагоду і впевненість у майбутньому. Бажаю всім щастя, здоров'я, родинного затишку та життєвих гараздів!

Веселих вам Різдвяних свят, смачної куті, щедрої коляди та щасливого Нового року!

З повагою,

Гощанський селищний голова