У Гощанського селищного голови два позаштатних радника.

Дата: 06.01.2022 09:21

Гощанський селищний голова Микола Панчук підписав розпорядження про призначення радників, які на громадських засадах надаватимуть свої фахові консультації.

Радниками селищного голови стали: Сергій Пастушок (організаційні питання) та Анна Вітрук (з питань культури та творчості).

Сергій Пастушок - маркетолог-таргетолог Рівненського молодіжного бренду Staff-Clothes. Брав участь в оптимізації та розробці більше ніж 10 стартапів, серед яких "ROMB.BEER", "Гощанські дари" "3DForMe.com.ua", "Клуб публічних виступів" та інші.

Анна Вітрук (Anna Vitruk) керівниця арт-студії "Позитив" в Гощі, художниця та мистецтвознавиця. Вона постійно реалізує мистецькі та благодійні проекти, тим самим формуючи культурне середовище громади.

Вітаємо радників у команді та бажаємо ефективних результатів на благо Гощанської територіальної громади.