Конкурс на кращий соціальний проєкт / ініціативу

Дата: 10.01.2022 16:09

У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху до якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. Ми маємо на меті створити платформу, де були би зібрані найкращі соціальні ініціативи та проєкти.
На виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883-р, Міністерство соціальної політики оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проєкт / ініціативу.
Метою даного проєкту є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

Запрошуємо до участі шляхом заповнення відповідних аплікаційних форм та до 7 лютого 2022 року надсилання їх на адресу ______________(вказати електронну адресу районної державної адміністрації/військово-цивільної адміністрації/виконавчого органу рад територіальних громад) з поміткою «Кращий соціальний проєкт».
За результатами поданих даних буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів, а також визначено та відзначено громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері.

Підбиття підсумків відбудеться 25.02.2022. Переможці отримують медіапідтримку у вигляді промороликів, найкращі ініціативи та практики будуть зібрані у збірці соціальних ініціатив. Також буде визначено найбільш соціальноспрямовану громаду.

Заявка на участь

в конкурсі проєктних ініціатив Міністерства соціальної політики

“Будуємо країну без бар’єрів разом”

ПІБ учасника:

Місце роботи, посада:

Назва установи/організації

Контакний номер телефону

КАТЕГОРІЯ  (залишити необхідне):

- освіта в соціальній сфері;

- медичне забезпечення соціальних категорій населення;

ІТ сервіси для поліпшення надання соціальної послуги;

- культура/мистецтво для реалізації соціальних потреб громадян;

- правове забезпечення;

- соціальне (соціальновідповідальне) підприємництво;

- державне врядування (найкраща практика органу місцевого самоврядування для забезпечення осіб з інвалідністю, постраждалих від домашнього насильства, одиноких, літніх людей послугами);

- реабілітація / оздоровлення;

- спорт;

- наукові розробки та дослідження, корисні моделі.

Назва ініціативи/проекту:

Проєкт/ініціатива реалізована (так/ні):

Опис:

Мета:

Вплив ініціативи на розвиток соціального середовища:

Заповнену форму надсилати за адресою:

initiate_msp@ukr.net