Оптимізація «Укрпошти» та робота пересувних відділень: чи працює насправді це на місцях?

Дата: 11.01.2022 17:02

У Гощанській громаді майже три місяці працює проєкт Укрпошти «Пересувні відділення». Труднощі із доставкою періодики та посилок, виплатою пенсій, невідповідність інфраструктури Укрпошти сучасним вимогам - це одні з найголовніших причин перезавантаження роботи Укрпошти та зміни формату її діяльності.

Депутати та працівники Гощанської селищної ради вивчили думку мешканців громади щодо роботи пересувних поштових відділень у селах і отримали від людей чимало претензій. Зокрема, не дотримуються графіки приїзду поштової машини, тому люди змушені чекати годинами на морозі.

6 січня, на позачерговому засіданні селищної ради, селищний голова Панчук Микола та депутатський корпус поспілкувалися з начальницю Гощанської точки базування Рівненської дирекції «Укрпошта» Оксаною Коробчук.

«Люди не можуть заплатити комунальні послуги через те, що у поштовиків на це не вистачає часу або приїжджає недостатня кількість працівників. Також затримується доставка місцевих періодичних видань, що просто призводить до падіння тиражів друкованих ЗМІ. А для багатьох літніх людей це єдине джерело інформації. Люди занепокоєні цією ситуацію і вимагають від керівництва вжити заходів».

Оксана Коробчук наголосила: «Сім з двадцяти п’яти поштових відділень залишилися у Гощанській громаді. І дійсно є недоопрацювання (відсутність облаштованого місця прийому людей, внутрішня плинність кадрів тощо). На впровадження обслуговування населення пересувними поштовими бригадами потрібен час. Наразі врегульовуються усі спірні питання та напрацьовуються графіки руху мобільних бригад. Я прошу керівництво селищної ради та мешканців громади поставитися до ситуації з розумінням та за кожним конкретним випадком розбиратися окремо.

Звертаюсь також до мешканців Гощанської громади вивісити таблички з назвами вулиць і нумерацією будинків, аби поштовики могли без зайвих зусиль знайти ту чи іншу вулицю».

Звернення до гендиректора «Укрпошти» щодо незадовільного проведення реорганізації Рівненської дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта» на території Гощанської громади вже готується до відправлення. «Укрпошта» повинна відпрацювати алгоритм роботи пересувних відділень і виправити усі недоліки, які виявилися в перші місяці реалізації проекту, – каже Микола Миколайович, запевняючи, що селищна рада й надалі пильно слідкуватиме за роботою пересувних відділень й оперативно реагуватиме у випадку виникнення будь-яких проблем.