Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад.

Дата: 11.01.2022 18:03

Виконавчий комітет Гощанської селищної ради відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» 11 січня 2022 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

• заступник начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Гощанської селищної ради.

Умови конкурсу:

У конкурсі можуть взяти участь особи, які мають повну вищу освіту  та за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років та досвід роботи в сфері надання адміністративних послуг.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають заяву на ім’я голови конкурсної комісії про участь у конкурсі, в якій зазначається, про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби, заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання  корупції», копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Термін подання документів - протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади.. За довідками звертатися за адресою: смт Гоща,  вул. Заcтав’я, 22, тел.2-14-25, 2-19-61