До Рівненського районного сектору філії Державної установи « Цент пробації» у Рівненській області завітав волонтер.

Дата: 14.01.2022 09:45

Одна із основних функцій уповноваженого органу з питань пробації є соціально-виховна робота, із засудженими, до покарань не пов`язаних з позбавленням волі, з метою недопущення вчинення ними повторних кримінальних правопорушень, згідно із Законом України «Про пробацію», основним завданням волонтерів пробації є сприяння органу пробації у здійсненні нагляду за засудженими особами та проведення з ними соціально-виховної роботи.

У зв`язку з чим, 13 січня 2022 року до Рівненського районного сектору філії Державної установи « Цент пробації» у Рівненській області завітав волонтер пробації Романюк Олег. Для суб`єктів пробації, які перебувають на обліку в секторі провів лекцію на  тему «Як змінити своє життя на краще або чи є життя після вчинення злочину». В ході заходу волонтер пробації показав для засуджених презентацію, відеоролики та розповів, які фактори впливають на людину, що вона вчиняє злочини, що потрібно знати і пам`ятати, щоб не вчинити злочин, а також навів для присутніх ряд життєвих прикладів зі своєї юридичної практики.

На закінчення заходу  суб`єкти пробації мали можливість обмінятися думками з волонтером, задати питання, на які отримали кваліфіковані і вичерпні відповіді.