Перший у Рівненській області Дія.Центр відкрито в селищі Гоща.

Дата: 24.01.2022 15:05

Сьогодні відділ "Центр надання адміністративних послуг" Гощанської селищної ради, за підтримки Міністерство цифрової трансформації України, Дія та Департаменту цифрової трансформації та суспільних комунікацій Рівненської ОДА, отримав статус Дія.Центру першим у Рівненській області.

Дія Центри - це мережа ЦНАП, в яких запроваджені єдині стандарти щодо якості надання послуг - зручно, швидко, просто та людяно.

Це one-stop shop із комплексом усіх необхідних послуг для громадян. Місце, де за один візит ви зможете розв'язати одразу кілька запитів. Замість кількох візитів заради однієї послуги.

Відкриття відбулось за участі селищного голови Панчук Микола, першого заступника голови Рівненської районної державної адміністрації Володимира Леонова, начальника відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг, внутрішнього аудиту Ольги Свінцицької та праціників селищної ради.

Відтепер для мешканців громади послуги стануть ще доступнішими.