Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету Гощанської селищної ради.

Дата: 28.01.2022 12:04

Членами виконавчого комітету було розглянуто близько десяти питань порядку денного, серед яких:

- Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно корисних робіт, до яких залучатимуться порушники, яких засуджено до покарання у вигляді громадських робіт та на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, на території Гощанської територіальної громади.

- Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно корисних робіт для відпрацювання порушниками адміністративного стягнення (в порядку стягнення заборгованості зі сплати аліментів) на території Гощанської територіальної громади у 2022 році.

- Про організацію оплачуваних громадських робіт у 2022 році.

- Про затвердження списків громадян, що перебувають на квартирному обліку у виконкомі Гощанської селищної ради.

- Про роботу із зверненнями громадян у виконкомі Гощанської селищної ради відповідно до Закону України «Про звернення громадян» протягом 2021 року.

- Про стан виконавської дисципліни у Гощанській селищній раді та організацію виконання завдань, визначених розпорядженнями та дорученнями голови райдержадміністрації за підсумками 2021 року.

- Про затвердження плану роботи виконкому Гощанської селищної ради на лютий 2022 року.

В розгляді клопотань підприємств, установ, організацій та звернень громадян прийнято рішення про присвоєння поштових адрес, а в «різному» обговорено питання карантинні обмеження та дії червоної зони, незадовільну роботу ТОВ «Меридіан», реформування «Укрпошти» та поводження із безпритульними тваринами.