Коротко про головне: інформаційний дайджест Гощанської селищної ради.

Дата: 04.02.2022 12:39

31 січня:

- Засідання робочої групи по напрацюванню моделі реорганізації Гощанського міжшкільного навчально-виробничого комбіната, який повинен працювати й відповідати сучасним потребам дітей;

- засідання тимчасової комісії щодо оптимізації комунального підприємства «Гощанська міжлікарняна аптека» Гощанської селищної ради.

1 лютого:

- Онлайн-навчання спеціалістів селищної ради з ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

Обговорили: стратегічне лідерство та організаційний менеджмент; команда, повноваження, ресурси, організаційна структура.

2 лютого:

- Робоча нарада з керівниками освіти. Обговорили: харчування дітей та опалення у закладах загальної середньої освіти;

- завідувач сектору з благоустрою селищної ради Ігор Акілін здійснив обстеження території парку в селі Тучин та кладовища в селі Микулин щодо зрізання аварійних і сухостійних дерев.

3 лютого:

- Робоча зустріч з представниками Рівненської філії «Діпромісто». Обговорено розроблення генеральних планів населених пунктів (смт Гоща, село Малинівка);

- мозковий штурм по напрацюванні ідей та підготовці проєктів щодо залучення додаткових фінансових ресурсів для покращення якості питної води у закладах загальної середньої освіти.