«Вчинення повторних кримінальних правопорушень та їх наслідки»

Дата: 08.02.2022 09:27

7 лютого в приміщення Рівненського районного сектору №2 філії Державної установи « Центр пробації» у Рівненській області був запрошений  волонтер старший партнер адвокатського об’єднання « Калька і Луцик» Ярослав Калька, який задля підвищення рівня правової обізнаності суб’єктів пробації, провів інформаційну лекцію, надав консультативну та правову допомогу для суб’єктів пробації, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

В ході заходу волонтер пробації Ярослав Калька розповів засудженим, які фактори впливають на людину, коли вона вчиняє правопорушення, що потрібно знати і пам`ятати, щоб не вчиняти адміністративні та кримінальні правопорушення, які в свою чергу тягнуть негативні наслідки, а також навів для присутніх ряд життєвих прикладів зі своєї юридичної практики.

По закінченню суб’єкти пробації мали можливість обмінятися думками, задати питання,  на які отримали кваліфіковані і вичерпні відповіді.