Позаштатним радником на громадських засадах призначено Цідилка Анатолія Васильовича

Дата: 10.02.2022 11:28

Розпорядженням Гощанського селищного голови від 2 лютого, позаштатним радником на громадських засадах призначено Цідилка Анатолія Васильовича.

Анатолій Цідилко працює начальником охорони в товаристві з обмеженою відповідальністю «Дедденс Агро». Активно займається благодійною діяльністю, є учасником благодійного фонду Віктора Щербачука.

В період з 1989 по 2005 рік обіймав керівні посади в органах внутрішніх справ, а з 2015 по 2019 рік проходив службу в Національній поліції України, а саме на посаді начальника Гощанського відділення поліції.

Вітаємо радника у команді та бажаємо ефективних результатів на благо Гощанської територіальної громади.