Коротко про головне: інформаційний дайджест Гощанської селищної ради.

Дата: 11.02.2022 15:52

7 лютого:

- селищний голова Панчук Микола провів особистий прийом громадян. Серед озвучених питань це - оренда ставків, освітлення та водопостачання.

- Відділом архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та будівництва проведено робочу зустріч із розробниками Генарального плану смт Гоща - ДП "ДІПРОМІСТО". Обговорено ряд питань із організації містобудівного простору у громаді та окреслено наступні кроки для проведення громадського обговорення містобудівної документації.

- Начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та військового обліку Олег Трембаков спільно з інспектором Гощанського районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області Іваном Рябчевським здійснили перевірку стану захисних споруд цивільного захисту в селі Тучин та Гоща.

8 лютого:

- друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Гощанська багатопрофільна лікарня» Гощанської селищної ради. Члени комісії розглянули заяви претендентів (Василя Ковалюка та Галини Козяр-Грицак) і доданих до них документів щодо відповідності установленим законом вимогам та прийняття рішення щодо їх участі в конкурсі конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Гощанська багатопрофільна лікарня».

- Онлайн-навчання спеціалістів селищної ради з ULEAD з Європою / ULEAD with Europe кроки для команд з управління справами в ОМС.

Обговорили: перспективи розвитку служби в ОМС, підбір та просування персоналу, професіоналізм та компетентність команди, сучасні підходи до розвитку та стимулювання.

- Участь селищного голови Миколи Панчука та начальника відділу ЦНАП Олександра Поліщука у Дія.Саміт (детальніше за посиланням https://www.facebook.com/panchuk.mykola/posts/330501695757985 )

11 лютого:

- третє засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Гощанська багатопрофільна лікарня» Гощанської селищної ради. Генеральним директором КНП «Гощанська багатопрофільна лікарня» Гощанської селищної ради обрано Галину Козяр-Грицак.

- Гощанську селищну раду з робочим візитом відвідала делегація з Великоомелянської громади. Ознайомилися з роботою Дія.Центр.

- Засідання фокус групи по роботі календаря заходів на 2022 рік у Гощанській громаді.