Відбувся конкурс на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Гощанська багатопрофільна лікарня» Гощанської селищної ради.

Дата: 12.02.2022 20:10

11 лютого, відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Гощанська багатопрофільна лікарня» Гощанської селищної ради.

Конкурсна комісія у складі дев'яти осіб (три представника від засновника, три представника від трудового колективу відповідного закладу та три представника з громадського об’єднання) заслухала презентації конкурсних пропозицій претендентів на вищезазначену посаду: Василя Ковалюка та Галини Козяр-Грицак.

Після презентацій пропозицій з кожним претендентом комісією були проведені співбесіди у вигляді запитань та відповідей.

За результатами обговорення членами конкурсної комісії презентацій та співбесід було поставлено на голосування почергово кандидатури претендентів.

За результатами голосування комісією прийнято рішення внести голові Гощанської селищної ради подання про призначення на посаду генерального директора КНП «Гощанська багатопрофільна лікарня» Гощанської селищної ради, кандидатуру - Галина Козяр-Грицак.

Відео засідання конкурсної комісії можна переглянути на фейсбук сторінці селищної ради за посиланням - https://m.facebook.com/hoshcha.rada