На Незалежності 100 сьогодні 100!

Дата: 14.02.2022 15:26

Кожний 100 - річний ювілей є гордістю нашої громади, у кожного з ювілярів своя історія, свої секрети довголіття.

Ці люди є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості.

13 лютого 100-й день народження відзначила жителька селища Гоща, учасниця війни Ганна Гнатюк.

Зі словами щирих привітань, побажань міцного здоров’я, радості та миру завітали до ювілярки селищний голова Панчук Микола, директор КЗ "Територіальний центр соціальних послуг" Гощанської селищної ради Тарас Блащук та голова районної ветеранської організації Людмила Музичук.

Дивлячись на цю життєрадісну, привітну жінку, важко повірити, що за її плечима вже сотня прожитих літ. Бажаємо ювілярці міцного здоров'я, гарного настрою, бадьорості духу та родинного тепла.