Війна в Афганістані - це трагедія сотень, тисяч людей, мужність, доблесть і героїзм, кров і біль, душевні страждання і втрати.

Дата: 15.02.2022 17:13

Сьогодні, в селищі Гоща відбулося віче-реквієм, приурочене 33-й річниці виведення військ з Афганістану та Дню вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав «Час і досі не загоїв рану».

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять померлих воїнів-земляків та покладено квіти до підніжжя пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам.

Наша країна втратила близько 4 тисяч молодих хлопців, 6 тисяч стали інвалідами, ще 72 чоловіки залишились у полоні або пропали безвісти. Серед тих, хто не повернувся з афганської війни, є й наші землякі. Це:

Oлександр Коробчук з Майкова;

Микола Дацюк з Жаврова;

Віталій Климчук з Бочаниці;

Віктор Штукун з Бабина;

Олександр Євтушенко з Вільгора.

Шановні земляки-афганці. Над вашими головами свистіли кулі. Кожна хвилина вашого життя могла стати для вас останньою. Але вам випало щастя вижити і повернутись до рідної домівки.

Щиро дякуємо вам, сумлінним бійцям, героям-оборонцям за все, що ви зробили для Батьківщини.

Здоров’я вам, сімейного благополуччя і пам’ятайте, що час - найкращий лікар для душі і тілесних ран.

Дякуємо усім присутнім за те, що знайшли час, аби прийти та вшанувати воїнів-афганців та воїнів-інтернаціоналістів. Дякуємо творчим колективам: народному аматорському вокальному тріо «Оріана» Гощанська школа мистецтв та народному аматорському ансамблю української пісні «Веселі свашки» КЗ "Гощанське об’єднання культури і дозвілля".