Відтепер Гощанську громаду оберігатиме стрітенська свічка.

Дата: 17.02.2022 09:14

Спілка пасічників Гощанщини виготовила свічку з бджолиного воску висотою 1 метр і вагою 8 кілограмів. Символічно її освятили на Стрітення Господнє у Свято-Василівському храмі.

Віск для свічки збирали протягом року, долучились до ідеї майже всі члени громадської організації, а це – близько сотні бджолярів. Адже зібрати таку кількість воску – завдання не з легких.

Ідея створення унікальної свічки в громаді виникла в голови спілки пасічників Володимира Чорноуса.

- Ми хотіли зробити символічну братську свічку, яка об’єднує зусилля наших пасічників, і буде символом єднання. Ця свічка буде оберегом нашої громади, - каже Володимир Чорноус.

Свічка як символ життя та світла буде знаходитися в Гощанській селищній раді в Open Hubі. Запалюватимуть її під час робочих засідань та на урочистих заходах в громаді.