Відбулося засідання 18-ї сесії селищної ради восьмого скликання.

Дата: 21.02.2022 10:45

18 лютого під головуванням селищного голови Панчук Микола відбулася 18- та сесія Гощанськоії селищноії ради. У роботі чергового засідання селищної ради прийняли участь 19 депутатів.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на засіданні постійних депутатських комісій. Саме тому, майже всі рішення були одноголосно схваленні депутатами.

У ході пленарного засідання депутати затвердили внесення змін до бюджету Гощанської селищної територіальної громади на 2022 рік та Положення про Порядок надання платних послуг комунальним закладом «Гощанський центр позашкільної освіти.

Народні обранці затвердили програму матеріальної підтримки населенню Гощанської територіальної громади на 2022 рік. Мета програми полягає в наданні матеріальної допомоги населенню Гощанської територіальної громади на поховання, в зв’язку з надзвичайною ситуацією та складними життєвими обставинами.

На сесійному засіданні депутатами заслухано та підтримано звіт Гощанського селищного голови про діяльність Гощанської селищної ради та її виконавчого комітету у 2021 році.

Розглянуто цілий блок земельних питань стосовно надання дозволів на розроблення та затвердження технічної документації із землеустрою та проектів землеустрою, дострокове розірвання договорів оренди та інші.

Рішення селищної ради поіменного голосування будуть розміщені на офіційному веб-сайті https://hoshcha-rada.gov.ua/ Гощанської громади.

Трансляцію сесії ви можете переглянути на сторінці газети Рідний край.