Шановні мешканці Гощанської громади! Просимо встановити номерні знаки та покажчики із назвою вулиць (аншлагів) на власних будинках.

Дата: 21.02.2022 16:03

Шановні мешканці Гощанської громади!

Просимо вас встановити номерні знаки та покажчики із назвою вулиць (аншлагів) на власних будинках.

Дана послуга доступна в КП "Агентство розвитку Гощі" за адресою: смт Гоща, вул. Східна,6А (приміщення ЦНАПу). Вартість складає 100-160 грн (в залежності від розмірів).

Табличка з номером і назвою вулиці або провулку на вашу адресу допомагають персоналу швидкої медичної допомоги, працівникам пожежної безпеки або поліцейським оперативно ідентифікувати ваше домогосподарство і вчасно відреагувати на звернення. Особливо актуально це зараз через роботу пересувних відділень Укрпошти.

Необхідно відзначити, що не тільки житлові будинки повинні мати табличку з адресою, але і всі інші адміністративні будівлі (підприємства бюджетної сфери, адміністративні заклади, магазини, банки, аптеки тощо).