Відбулося засідання виконавчого комітету Гощанської селищної ради, у ході якого розглянули низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Дата: 23.02.2022 15:14

В ході розгляду питань порядку денного виконком затвердив положення про добровольчі формування Гощанської територіальної громади та створення пункту збору Гощанської селищної ради та призначення його адміністрації.

Потому, члени виконкому прийняли рішення щодо створення комісії з визначення розміру збитків заподіяних власникам землі та землекористувачам.

Окрім того, члени виконавчого комітету, розглянули питання надання дозволів на видалення сухостійних та аварійних дерев на територіях громади та затвердили положення про робочу групу з питань визначення потреб населення Гощанської територіальної громади у соціальних послугах та утворення робочої групи.

Виконком погодив внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26.02.2021 №24 «Про заборону торгівлі дикоростучими рослинами на території населених пунктів Гощанської селищної ради» та зміни до рішення виконавчого комітету від 26.02.2021 №19 «Про затвердження графіків прийому громадян у Гощанській селищній раді». Прийнято ряд рішень щодо соціального та правового захисту прав дитини.

За розглядом заяв клопотань підприємств, установ, організацій та звернень громадян були також прийняті відповідні рішення.