Гощанська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення проекту Детального плану території обмеженої вулицями Незалежності, Рівненської та с.Петлюри в смт Гоща.

Дата: 25.04.2022 13:40

З метою врахування громадських інтересів Гощанська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення проекту Детального плану території обмеженої вулицями Незалежності, Рівненської та с.Петлюри в смт Гоща Гощанськогорайону Рівненської області з метою будівництва придорожнього сервісу, станції технічного обслуговування з миючим пунктом на 4 пости та кафе (Далі – Детальний план). Детальний план розроблено на виконання рішення Гощанськоїселищної ради від 23 серпня 2019 року №1300.

З матеріалами проекту Детального плану можна ознайомитись в приміщенні Гощанської селищної ради за  адресою: вул. Незалежності, 72, смт Гоща,Рівненська обл., 35400, у відділі архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та будівництва Гощанської селищної ради, понеділок, п’ятниця з 9:00 до 13:00 та на сайті: https://hoshcha-rada.gov.ua/

Пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються до 30 травня 2022 року письмово в приміщенні Гощанської селищної ради або на e-mail: goshcha@ukr.net Посадова особа відповідальна за збір пропозицій Семенюк Наталія Вікторівна.

Громадські слухання Детального плану відбудуться в приміщенні Гощанської селищної ради 27 травня о 9:00 год.